0850 532 54 54     0541 344 44 75
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Biz Kimiz?

Günümüzde ev ve ofis ortamlarında klima kullanımı fazlasıyla rağbet görmektedir. Aynı zamanda klimalarınız için hizmet alabileceğiniz servis sayısı da artış göstermektedir. Bu alandaki sektörel gelişimlerimize şöyle göz atalım;

2005 yılında Net Servis Merkezi olarak ticari hayata merhaba dedik. Biz bugüne gelene kadar müşterilerimize en iyi servis hizmetini nasıl yapabiliriz adına çalışmalar yaptık. Yapmış olduğumuz çalışmalar günümüzde kaliteli hizmetlerimiz ile hızla yükselen müşteri kitlemiz, vermiş olduğumuz eğitim ve deneyimlerimizi doğrulamaktadır. Beyaz Eşya, Kombi ve Klima servis sektöründe profesyonel hizmetlerimiz sayesinde farklı bir soluk getirdik. Dürüst hizmet ve satış politakası ile çok kısa sürede sektöründe önemli firmalar arasına girmiş bulanmaktayız.

 

     Neler Yaparız?

Net Servis merkezi, servis sektöründe yenilikçi, aktif, uygun çözümler ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamız Kombi ve Klima başta olmak üzere Beyaz eşya servisinde de kaliteli hizmeti en hızlı şekilde siz müşterilerimize sunmayı görev edinmiştir. Firmamız her türlü bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimleri yapımında profesyonel hizmet vermektedir. Servis ağımızda uzmanlığını kanıtlamış ve MYK belgelerini hak kazanmış personeller görev almaktadır. Servis merkezimizi arayıp servis talep ettiğinizde, sorunun tespit edilip müdahale edilmesi için tüm ekipmanlarımız donanımlı araçlarımızda hazır beklemektedir. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak firmamızı diğer firmalardan öncelikli olmasını sağlamıştır. Müşteri odaklı çalışan firmamız servis sonrası değiştirilen parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

 

  • Prensibimiz

Net Servis Merkezi, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, hızlı çözüm sunan, müşterisinin en değerli partneri olduğu bilinci ile maksimum hizmet kalitesine öncelik veren, bilgisini, deneyimini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan, işini en iyi ve başarılı bir biçimde yapan, sürekli gelişim azmi ile beslenen bir kurumdur.

           Vizyonumuz

  • Sektörün ve müşterilerin beklentilerini 7/24 karşılamak.
  • Servis hizmetlerinde eksiksiz ve sonuç odaklı hizmet sunmak.
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olup, ekip arkadaşlarımızın beklentilerine karşılık vermek.
  • Yeniliğe açık olup, her türlü yorum ve eleştiriyi dikkate alarak en iyi versiyonumuzu sunabilmek.
  • Dünya standartlarında hizmet sunarak, görünenin ötesindeki anı yakalamak.
  • Müşteri odaklı, kaliteli hizmetlerimizi en üst seviyeye taşıyabilmek.
  • Marka haline getirmeyi başardığımız firmamızı, tüm şehirlerde duyurmak ve servis bölgeleri açmak.

          Misyonumuz

Firmamız sektöründe en iyisi olduğunu, müşterilerinden aldığı olumlu yorumlar ile ispatlamıştır. En büyük hedefimiz hizmet ağını genişletmekti ve bunu günümüz itibari ile başarmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hizmet beklentilerini, çevreye ve doğaya zarar vermeden, faaliyet bölgelerimizde gelişimini artırarak, yenilikçi bakış açımız ile hızlı ve esnek çalışma saatlerine özen göstererek kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız. Personellerimize sürekli eğitimler ve seminerler vererek siz değerli müşterilerimizin en ufak sorununu pratik çözümü konusunda uzmanlaştırdık. Firma olarak çok çaba sarf ettik İstanbul teknik servis ağında kendimizi kanıtladık. Müşterilerimizden topladığımız takdirler ile kuruluş amacımızı üstün başarılarla tamamladık.

 

---------------------------------------------------------------------                      HİZMET SANATTIR.               -----------------------------------------------------------------------